تماس با ما

درباره مامحصولات

خدمات

صفحه اول

www.cikas.ir

مجتمع صنایع غذایی و بسته بندی سیکاس

 

   
 

درباره بسته بندی :

ارتقای استانداردهای مصرف و پیشرفت تکنولوژی در کنار ویژگی های محیطی در دنیای امروز، ناخودآگاه انسان را مجبور ساخته است تا در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات خود قدم های اساسی بردارد. صنعت بسته بندی یکی از اجزای مهم این فرآیند در چرخه تولید تا مصرف می باشد.
بدون تردید نمی توان نقش بسته بندی جذاب و مناسب را در کنار یک محصول با کیفیت نادیده گرفت. به عبارت دیگر رمز موفقیت در فروش، ارائه یک محصول با کیفیت در پوشش یک بسته بندی با کیفیت است.
از ویژگی های محصولات بسته بندی می توان به : حفظ و نگهداری مطلوب، ایجاد زبان مشترک میان تامین کننده و مصرف کنندگان، ارائه اطلاعات مربوط به محتوا، آشنایی سریع مصرف کننده با محتوای بسته و نحوه استفاده از آن، سهولت در حمل و نقل و کنترل آماری و... اشاره کرد. بسته بندی ضامن سلامت کالا در مواجه با خطرات گوناگونی هم چون فساد، ضربه، شرایط محیطی و... می باشد.


درباره مجتمع سیکاس :

شرکت سیکاس فرآیند سبز (با مسئولیت محدود) با هدف تولید و ارائه خدمات بسته بندی مواد غذایی و پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط آغاز به کار کرده است.
از ابتدای فعالیت با بهره گیری از ماشین آلات، تجهیزات و روش های روز جهانی در کنار کادری خلاق و مسئولیت پذیر کوشیده ایم تا نیاز شرکت و مشتریان خود را منطبق با استانداردها و خواسته های ایشان برآورده سازیم.
در کنار انواع ماشین آلات تمام اتوماتیک برای حفظ و ماندگاری بیشتر محصولات، خطوط بسته بندی را به مدرنترین سیستم مولد نیتروژن روز اروپا با خلوص 98% تجهیز کردیم تا در کنار میکروفیلترهای دیگر وظیفه نگهداری و سالم سازی و افزایش مدت نگهداری محصولات را به حد نهایت برسانیم. با این حال متخصصین کنترل کیفیت مجتمع سیکاس با بهره گیری از امکانات دو آزمایشگاه مجهز میکروبی و شیمیایی مستقر در کارخانه، به تمامی مراحل فرآیند تولید نظارت دارند. این کنترل از بدو ورود مواد اولیه تا ترخیص کالا به صورت مستمر و دقیق ادامه دارد.
از دیگر ویژگی های مجتمع صنایع غذایی و بسته بندی سیکاس، انبارهای مواد اولیه و محصولات نهایی در کنار دسترسی نزدیک و سریع به مراکز عمده فروش و شبکه اصلی حمل و نقل می باشد.
واحد گرافیک و تبلیغات مجتمع سیکاس با استفاده از کارشناسان و هنرمندان این رشته و ارتباط با چاپخانه های تخصصی صنایع بسته بندی آمادگی دارد تا خدمات مشاوره، طراحی و چاپ را با کیفیتی متمایز ارایه دهد تا ایده های مشتریان محترم به شکل دلخواه ایشان طراحی و پیاده سازی گردد.
همواره می کوشیم تا تفکر خود را به درک متقابل انتظارات مشتریان و تامین رضایت آنها و ارتقای روز افزون کیفیت معطوف کنیم.
 

 

 

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع صنایع غذایی و بسته بندی سیکاس فرآیند سبز می باشد